Betyg & Kommentarer
Produktinformation
-
Snabbfakta
-
Användning
-
Beskrivning
Vitaliserande tonic med alger och spirulina som rensar bort gifter från huden och förbättrar elasticiteten samtidigt som den ger huden en vitaminboost. Organiska och/eller naturliga ingredienser.
Användning:
Häll ca 3 msk i badvattnet i ett normalstort badkar. Stanna i badet i minst 20 minuter för att uppnå bästa effekt.Lägsta pris under de senaste 30 dagarna innan prissänkning: 338 kr
Kategorier
Art nr:
EAN-kod:
Produktbenämning
-
Ingredienser
-
Video
-
Relaterade sidor
-
Auktoriserad återförsäljare
La Bruket är det perfekta valet för dig som älskar naturliga, ekologiska och helt veganska produkter. Här hittar du fantastiska hudvårdsprodukter för hela kroppen samt produkter för hemmet som skapar en lugnande och inspirerande känsla hämtad direkt från naturen. La Bruket har en tydlig samklang med naturen, vilket har resulterat i högkvalitativa produkter som sträcker sig från schampo till doftljus. Varje produkt är noggrant framtagen och fylld med naturliga ingredienser av högsta kvalitet, vilket gör att vardagsrutiner förvandlas till stunder att längta efter. Njut av små stunder av välbefinnande och lyx med La Bruket!